sobota, 26 marca 2016

Dekoracje Wielkanocne DIY


Jedno ze zdjęć tymczasowo przykryłam prostym plakatem z namalowanymi czarną farbą zajączkami. Ogonki to pompony z siwej włóczki przyklejone klejem na gorąco.
Łańcuch powstał także bardzo szybko i prosto. Z kolorowego brystolu powycinałyśmy jajka i nakleiłyśmy je na papierową tasiemkę (serpentynę).
  Łańcuch z kolorowych papierowych motylków: Wycinamy z kolorowego papieru motylki. Pocięte na kawałki słomki do napojów, naklejamy klejem na gorąco na środku każdego motylka. Nawlekamy na igłę żyłkę i przekłuwamy przez środek słomki. Odginamy lekko skrzydła w górę. Taka dekoracja bardzo ładnie prezentuje się powieszona nad stołem.

Wieniec uplotłyśmy z miękkich gałązek brzozy. Niepotrzebne są żadne druciki i sznurki. Gałązki można zaplątać wokół siebie i dość dobrze się trzymają. Kilka piórek, ceramiczny ptaszek - świecznik, rzeżucha, styropianowe jajka pomalowane farbami akrylowymi w kolorze złota, srebra i białej perły.
1 komentarz:

  1. Ojejku, ojejku. Cóż to za piękności się tu objawiły. Co prawda już po Wielkanocy ale oko cieszy i tak. Gratuluję talentu:))

    OdpowiedzUsuń